ÜCRETSİZ KARGO FIRSATLARI !

Motosiklet Hariç Tüm Ürünlerde Kargo Bedava!

gizerler.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo bedava!

İade işlemlerinizde;

Ürününüz taşıma esnasında hasar görmüş ya da servis üretimsel bir sorun tespit etmiş ve gerekli tutanaklar tutulmuş ise yapılacak iade ve değişim işlemlerinde kargo ücretsizdir!

Üretici veya firma kaynaklı herhangi bir hatası olmayan, müşteri cayma hakkı kapsamında yapılan iade işlemlerinden doğacak kargo ücreti müşterilerimiz tarafından ödenecektir.

65 yıllık deneyimi ile Gizerler satış sonrasında da yanınızda!

Servis tarafından montaj gerektirmeyen ürünlerde (küçük ev aleti, züccaciye vs.) teslim alırken kargoyu açip kontrol ediniz ve bir hasar olmasi halinde gerekli tutanağı tutturup ürünü teslim almadan iade ediniz.

Servis tarafından montaj yapılması gereken ürünlerde (beyazeşya, ankastre ve elektronik ürünleri) ürününüzü teslim alirken ambalajında bir hasar olup olmadiğını kontrol ediniz. Hasar tespit etmeniz halinde ilgili kargo firmasına mutlaka tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Ambalajında herhangi bir sorun olmayan ancak montaj aşamasında servis tarafından ürünün bir hasarı olduğu tespit edilmesi halinde size hizmet vermekte olan yetkili servisten konu ile alakalı raporun tutulmasını talep ederek bizimle irtibata geçİnİz.

MOTOSİKLET ÜRÜNLERİMİZ MAĞAZADAN TESLİM EDİLMEKTEDİR.