En Çok Satanlar
 Filtreler
  1. Beko D 72 KT 7 Kg B Çamaşır Kurutma Makinesi
    %18 indirim
  2. Arçelik 2774 KT 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
    %5 indirim
  3. Beko D 73 KT 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
    %18 indirim
4 ürün listeleniyor

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Kampanyaları ve İndirimleri

Çamaşır kurutma makineleri günümüzde insanların çamaşırlarının daha hızlı ve kolay kurutabilmelerini sağlaması ,çamaşır asma gibi işlemleri ortadan kaldırdırması çamaşır kurutma makinelerini tercih sebebi oluyor.Kurutma makinelerinin tercih edilmesinde etkin faktör insanların vakit tasarrufu sağlamasıdır.Yine çamaşırları kurutabilecek bir alana sahip olmayan kişiler çamaşır kurutma makinelerini tercih etmektedir.Kurutma makineleri birçok seçeneklerinin farklı model ve markalara göre çeşitlenmiştir. Arçelik,Beko,Bosch gibi markaların birçok modeline ve en iyi kurutma makinelerine gizerler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak çamaşır kurutma makinesini evinizde nereye koyacağınızı belirlemelisiniz.Aldığınız ürünün boyutlarına dikkat etmelisiniz.Makineyi koyacağınız yere göre bacalı veya yoğuşmalı modeller değişiklik gösterebilir.Bacalı modellerde makinenizi koymayı düşündüğünüz yerde buhar çıkışının gerçekleşeceği bir baca bulunması gerekmektedir.Yoğuşmalı çamaşır kurutma makinesinde ise buhar makine içerisinde sıvılaştırılarak dönüştürülür.

Enerji Tüketimi çamaşır kurutma makinelerinde önemli bir etkendir.Enerji verimliliği açısından  A sınıfı çamaşır kurutma makinelerini tercih ederek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çamaşır kurutma makinelerinde de kapasite seçimi de ihtiyaca göre yapılmalıdır.Genellikle 6-8 kg kurutma gibi kapasiteler belirtilmektedir. 

Çamaşır kurutma makineleri modelleri veya markaları , program sayıları açısından da farklılık gösterebilmektedir.İhtiyacınıza göre size en uygun programları bulunduran çamaşır kurutma makinelerini tercih etmelisiniz.

Çamaşır kurutma makineneizin ses düzeyine dikkat etmelisiniz.

Çamaşır kurutma makinelerinde birçok teknoloji kullanılmaktadır .Isı pompalı kurutma makineleri çamaşırlarınızın nemini alarak daha kısa sürede, daha az enerji ile kurutma işlemini gerçekleştirir.Kırışıklık önleyici sistem çamaşırlarınızın daha az kırışmasını engeller.Birçok farklı teknolojiler marka ve modellere göre değişiklik gösterir.

Fiyat
ÜRÜN GRUBU
ENERJİ SINIFI
AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
BUHAR PROGRAMI