Filtreler
49 ürün listeleniyor

En İyi Çamaşır Makinesi Kampanyaları ve İndirimleri

Günümüzde en çok kullanılan ev ihtiyaçlarımızdan biri çamaşır makineleridir.Çamaşır makineleri ve kurutucular, evinizdeki en önemli cihazlardan bazılarıdır.Bu nedenle, yalnızca çamaşırları iyi temizleyen ve kuruyan, aynı zamanda en çok ihtiyaç duyduğunuzda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir yıkayıcı ve kurutucu seçmek çok önemlidir. Altus, Arçelik, Beko, Bosch, Electrolux, Hotpoint, LG, Samsung, Siemens gibi birçok markayı bünyesinde bulunduran gizerler.com adresinde size en uygun çamaşır makinesini bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Sıkma Devri

Çamaşır makinesinin en önemli özelliklerinden biri ise devir sayısıdır. Sıkmada devirler 1000-1200-1400 arası değiştirilebilir.Bu devirler makinenin farklı programlarına göre değişiklik gösterebilir.

Çamaşır Makinesi Program Sayısı 

Çamaşır makineleri farklı programlara sahiptir.Bu programlar sayıları çamaşır makineneizin markasına ve modeline göre değişmektedir.Program sayısı arttıkça makinenizin fiyatlandırılması farklı olacaktır.Yıkama alışkanlıklarınıza göre programları belirleyebilir,size en uygun programı seçebilirsiniz.Kısa program,battaniye,yorgan,yünlü gibi programlar bulundurabilir.

Çamaşır Makinesi satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Çamaşır makinesi satın alamadan önce ihtiyaçlarınıza en uygun makineyi araştırmalısınız.Önce makineyi koyacağınız yere göre uygun boyutlarda bir makine seçmelisiniz.

Eğer temizleyeceğiniz eşyaların miktarı büyük ise çamaşır makinenizin yüksek kg kapasitesinin olmasına dikkat etmelisiniz. 

Çamaşır makinelerinde en önemli maddelerden biri garanti süresidir.Servis hizmetinin nasıl sağlanacağını iyice araştırmalısınız.Çamaşır makinesinin modeline ve markasına göre değişen garanti süreleri  10 yıl motor garantisi +4 veya +5 yıl garanti gibi seçenekler sunuyor.

Çamaşır makinenizin elektrik ve su sarfiyatına dikkat etmeniz gerekmektedir.Enerji verimliliği sınıfının yüksek olması bütçenize tassarruf sağlamaktadır.A++ ya da A+++ gibi enerji verimliliği sınıfının yüksek olması çamaşır makinelerinin fiyatlarını etkileyen özelliklerdendir.

Çamaşır makinenizin rezistans ve kazan türüne dikkat etmelisiniz.Kireçlenme gibi problemler ile uğraşmak istemiyorsanız çamaşır makinenizin rezistans ve kazan türün ne olduğuna dikkat edilmelidir.

Çamaşır makinelerinde birçok teknoloji kullanılmaktadır.Bunlar çamaşır makinelerinin markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.Bunlardan bazılarını sayacak olursak;SensörlerYük Sensörü,Inverter Motor,Çocuk Kilidi,Sessiz Sıkma,Akıllı Denetim gibi birçok teknolojiyi sayabiliriz.

 

Fiyat
ÜRÜN GRUBU
AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
YIKAMA KAPASİTESİ/KURUTMA KAPASİTESİ
DEVİR SAYISI