Filtreler
31 ürün listeleniyor

En İyi Bulaşık Makineleri Kampanyaları ve İndirimleri

Bulaşık Makineleri günümüzde her evin en önemli ihtiyaçlarından biridir.Tüketicilerin bulaşık makinesi sahip olmak istemesinin sebebi  iyi yıkaması , su ve elektrik tasarrufu sağlamasıdır.Bulaşıkları elde yıkamak su ,deterjan,vakit tüketimine neden olur.Enerji verimliliği yüksek bir bulaşık makinesi kullanarak bütçenizde tasarruf edebilirsiniz.Bulaşık makineleri elde yıkamaya göre daha rahat ve kullanım kolaylığı olduğundan birçok ev veya şirketlerde tercih edilmektedir.Konforlu bir temizlik sağlaması bulaşık makinelerin popüler olmasında etkendir.Birçok marka ve modellerin ,farklı teknojilerde bulaşık makinesi üretimi bulunmaktadır.Beko,Arçelik ,Bosch ,Hotpoint ,LG ,Samsung ,Electrolux gibi birçok markayı ve modeli bünyesinde bulunduran gizerler.com adresinde istediğinize uygun bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Elektrik Tüketimi

Bulaşık makinesi seçiminde enerji sınıfı en önemli etkendir.Elde yıkamaya göre bulaşık makineleri daha fazla su tasarrufu sağlamaktadır. Bulaşık makinesi alırken A sınıfı ve üzeri A+, A++, A+++ gibi çok daha yüksek verimliliğe sahip enerji sınıfları tercih edilmelidir.Enerji sınıfı attıkça enerji tasarrufunuz artmaktadır.Enerji tasarrufu ile bütçenize daha fazla katkıda bulunabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kaç Programlı Olmalı?

Bulaşık makinelerinde farklı marka ve modellere göre program sayısı değişiklik gösterebilir.Program sayısı çok olan makineler yerine ihtiyacınızı karşılayacak programı içeren makineler tercih edlmelidir.

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulaşık makinesi almadan önce makinenin koyulacağın yerin olçülerine uygun olmasına özen göstermelisiniz.Bulaşık makinelerin solo,ankastre,tezgah üstü gibi modelleri bulunmaktadır.Buna göre tercih edeceğiniz bulaşık makinesi değişebilir.Bulaşık makinesi alırken mutlaka boyutlarına bakılmalı,genişlik,derinlik ve yükseklik gibi ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Enerji verimliliği sınıfı yüksek olan bulaşık makinelerini tercih etmelisiniz.Böylelikle enerji ,su ve bütçe tasarrufu sağlanır.

Bulaşık makinelerindeki kapasiteler ihtiyacınıza göre değişebilir. 12-16 kişilik bulaşık makinesi kapasite çeşitleri bulunmaktadır.

Ses seviyesi en önemli etkenlerden biridir.Bulaşık makinesi alırken mutlaka ses seviyesinin düzeyini araştırmalısınız.

 

Fiyat
ÜRÜN GRUBU
AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
YARIM YÜK YIKAMA
SEPET SAYISI