Gİzerler Grup

  Gizerler Grup 60 yılı aşkın süredir ticaretin içinde, 8 şirket ve 500’e yakın çalışanı ile hizmet vermekte olan aile şirketler grubudur. Gizerler Grup; Dayanıklı tüketim ürünleri, otomotiv, sigorta, konfeksiyon ve hazır gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.


  Gizerler Grubu’na Bağlı Şirketler

 • GİZERLER A.Ş. (1954)


  Adana’nın farklı yerlerinde 5 şubesi ve şehir merkezinde 20 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu 10 katlı alışveriş merkezi bulunan Gizerler A.Ş.; Dayanıklı tüketim ürünleri, elektronik, gsm, küçük ev aletleri, halı, motosiklet, ev tekstili ve mobilya kategorilerinde bilinen markaların binlerce ürünleriyle tüketiciye hizmet vermeye devam etmektedir.

  ŞUBELERİ: Seyhan AVM, Saydam Beko, Saydam Arçelik,Yağcami Bosch,Turgut Özal Arçelik,Kenan Evren Beko,Kenan Evren Turkcell. Şubelere ulaşmak için tıklayınız

  ÇALIŞTIĞIMIZ BAŞLICA MARKALAR:

  Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Hotpoint, Lg, Samsung, Miele, Demirdöküm, Electrolux, Uğur Altus, Raks, Fujiterma, York, Buka, Sarev..

 • GİZ SİGORTA (1996)


  Allianz, AXA, Ak, Anadolu, Groupama, Mapfre Genel, Sompo Japan, Koru, HDI, Eureko, Halk gibi elementer branşlarda tam yetkili acentadır.

 • GİZERLER OTOMOTİV (1998)


  1973-1999 yılları arasında otomotiv sektörüne Tofaş bayiliği ile hizmet sunmaya başlayan otomotiv grubumuz; Ford Otosan 3 S satış, servis, yedek parça bayii olarak 5.500 metrekarelik alanda 140’a yakın personeli ile 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir. Adana dışında Osmaniye’de de showroom bulunmaktadır. Audi ve Volkswagen yetkili servisidir. 2016 yılında Ford Trucks 4 S satış, servis, yedek parça ve 2. el satışının olduğu çevre dostu YEŞİL BİNA ile hizmet vermeye başlamıştır.

 • GİBİTEL - GİZERLER GİYİM (2003)


  Alışveriş merkezi kompleksinde 2 bin metrekare ve 3 katlı mağaza ile hizmet veren Gizerler Giyim; bay ve bayan klasik, rahat ve spor giyim, çocuk, ayakkabı, çanta ve kozmetik reyonlarında yerli ve yabancı birçok ünlü markaların kreasyonlarıyla 2003 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

 • GİZERLER CAFE & RESTAURANT (2003)


  Gizerler alışveriş merkezi’nin 8.katında dünya ve türk mutfağının lezzetlerini müşterilerine sunmaktadır.

 • GİZERLER SÜPERMARKET (2003)


  Gizerler Süpermarket Adana’nın farklı yerlerinde 7 şubesi ve şehir merkezinde bulunan Gizerler AVM’de hizmet vermektedir.

  Şehir içinde bulunan diğer şubeleri;Huzurevleri, Yumurtalık, Süleyman Demirel, Yeşilyurt, Belediye Evleri, Mavi Bulvar, Sugözü